افتتاح مجتمع زائر و کلنگ زنی سالن ورزشی ریوند

مسئول اداره اوقاف و امور خیریه داورزن از افتتاح ۱۶ زایرسرا در میقات الرضای ریوند خبر داد
photo_2016-08-02_12-

محمدرضامحسن آبادی در گفتگو با خبرنگار افتخاری اداره کل اوقاف و امورخیریه خراسان رضوی گفت:زائرسرای ۱۶واحدی میقات الرضای ریوند داورزن با حضور نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی و مدیر کل نوسازی مدارس خراسان رضوی و جمعی از مسئولان شهرستان داورزن به بهره برداری رسید.

وی اظهار داشت:روز دوشنبه نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی و مدیر کل نوسازی مدارس خراسان رضوی و جمعی از مسئولان شهرستان داورزن برای کلنگ زنی پروژه سالن ورزشی روستای ریوند به شهرستان آمده بودند که از میقات الرضای ریوند نیز زیارت کردند.

محسن آبادی در ادامه افزود:برخی نیازهای بقعه متبرکه امامزاده علی اصغر ریوند حضور نماینده مجلس شورای اسلامی بیان شد.

وی گفت:احداث رمپ و پارکینگ  و تعریض آسفالت ورودی امامزاده از جمله برنامه های مهم آن است که نیازمند مساعدت مردم و بویژه مسئولان است.
وی در ادامه اظهار داشت:بزودی پروژه گازرسانی این مجموعه زیارتی به بهره برداری خواهد رسید.

علی سبحانی فر جهت حضور در مراسم آغاز عملیات اجرایی احداث سالن ورزشی روستای ریوند به همراه هاشمی نسب مدیرکل سازمان توسعه و تجهیز مدارس استان خراسان رضوی و فلاحی فرماندار محترم شهرستان داورزن در میان مردم خونگرم این روستا حضور یافته و کلنگ احداث این پروژه را به زمین زد.
علی سبحانی فر در اجتماع اهالی ریوند طی سخنانی،ضمن ابراز خوشحالی از این دیدار مردمی خبر از آغاز عملیات گازرسانی به این روستا در آینده بسیار نزدیک داد.
ایشان با ذکر این نکته که طرح ها و پروژه های عمرانی ،رفاهی و آموزشی یکی پس از دیگری در این شهرستان یا به اجرا درآمده و یا به بهره برداری میرسد،خاطرنشان کرد که از ابتدای انقلاب شکوهمند اسلامی تا دو سال پیش یعنی قریب به سی و سه سال این منطقه دارای یک سالن ورزشی بوده و طی دو سال اخیر این پنجمین سالن ورزشی است که به این منطقه اختصاص می یابد افزود:به حول و قوه الهی با پیگیری و تلاش های صورت گرفته ،آینده بسیار روشنی در انتظار شهرستان داورزن است که تحقق این مهم همراهی و همدلی کلیه مسئولین را می طلبد.


                                         آپلود عکس

                                                آپلود عکس

                                    آپلود عکس

                                     آپلود عکس

                                     آپلود عکس

                                                  آپلود عکس

                                         آپلود عکستاریخ : دوشنبه 11 مرداد 1395 | 07:18 ب.ظ | نویسنده : احمد آرش نیا | نظرات

  • فال حافظ
  • قالب وبلاگ
  • ضایعات
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic